Hyppää sisältöön

Isännöitsijät Savonlinna, Punkaharju ja Kesälahti

Savonlinna

Olavinkatu 52
57100 Savonlinna

Puh. 010 231 0610

Avoinna:
ma - pe 9-15

Punkaharju

Mäntytie 2
58500 Punkaharju

Puh. 010 231 0620

Avoinna:
ma-pe 10-14

 

Eija Pennanen

Toimistoisännöitsijä

Puh: 010 2310 617
eija.pennanen@isto.fi

Juha Kinnunen

Isännöitsijä, IAT, ITS

Puh: 010 231 0615
juha.kinnunen@isto.fi

Juhani Rissanen

Isännöitsijä, ITS (Punkaharju)

Puh: 010 231 0629
juhani.rissanen@isto.fi

Sami Laukkanen

Isännöitsijä, IAT

Puh: 010 231 0618
sami.laukkanen@isto.fi

Janne Halonen

Isännöitsijä

Puh: 010 231 0625
janne.halonen@isto.fi

Jarno Matikainen

Isännöitsijä, AIT
Toimitusjohtaja, ISTO Itä-Suomi Oy
Puh: 010 231 0621
jarno.matikainen@isto.fi

Jan-Erik Wasenius

Isännöitsijä, ITS-TEK
Toimitusjohtaja, ISTO Group Oy
Puh: 010 231 0613
jan-erik.wasenius@isto.fi

Isännöitsijät Lappeenranta, Imatra ja Ruokolahti

Lappeenranta

Valtakatu 49 (Technopolis)
53100 Lappeenranta

Puh. 010 231 0630

Avoinna:
ma-pe 9-15

Imatra

Lappeentie 17
55100 Imatra

Puh. 010 231 0630

Avoinna:
ma-pe 9-15

Ruokolahti

Toritie 6
56100 Ruokolahti

Puh. 010 231 0630

Avoinna:
to-pe 10-15

Solja Talka

Toimistoisännöitsijä

Puh: 010 2310 630
solja.talka@isto.fi

Taru Liukka

Toimistoisännöitsijä

Puh: 010 231 0637
taru.liukka@isto.fi

Mika Vakkilainen

Isännöitsijä

Puh: 010 231 0634
mika.vakkilainen@isto.fi

Olli Kurhinen

Isännöitsijä, IAT

Puh: 010 231 0633
olli.kurhinen@isto.fi

Timo Lehtonen

Isännöitsijä, ITS-TEK
Toimitusjohtaja, ISTO Etelä-Karjala Oy
Puh: 010 231 0631
timo.lehtonen@isto.fi

Isännöitsijät Kitee ja Joensuu

Kitee

Kiteentie 13
82500 Kitee

Puh. 010 231 0638
Puh. 010 231 0639

Avoinna:
ma-pe 9-15

Mika Holopainen

Isännöitsijä

Puh: 010 231 0638
mika.holopainen@isto.fi

Hannu Päivinen

Isännöitsijä

Puh: 010 231 0639
hannu.paivinen@isto.fi

Isännöitsijä Vantaa, Järvenpää, Pankakoski, Nastola, Saarijärvi, Petäjävesi, Haapamäki, Riihimäki, Tampere ja Helsinki

Järvenpää

Kalliotie 1
00440 Järvenpää

Puh. 010 231 0632

Avoinna:
Sovittaessa

Jukka-Pekka Aho

Isännöitsijä
Toimitusjohtaja, ISTO Etelä-Suomi Oy
Puh: 010 231 0632
jukka-pekka.aho@isto.fi

Tekninen isännöinti

Jouni Mähönen

Kiinteistöpäällikkö, RI AMK
maalarimestari
Puh: 010 231 0614
jouni.mahonen@isto.fi

Tuomas Partinen

Kiinteistöinsinööri, RI AMK

Puh: 010 231 0624
tuomas.partinen@isto.fi

Markus Pehkonen

Kiinteistöinsinööri, RI AMK

Puh: 010 2310 627
markus.pehkonen@isto.fi

Toni Heinonen

Kiinteistöinsinööri, RI AMK

Puh: 010 2310 628
toni.heinonen@isto.fi

Isännöintisihteerit

Niina Sihvonen

Tiiminvetäjä

Puh: 010 2310 622
niina.sihvonen@isto.fi

Sari Uljonen

Kirjanpitäjä

Puh: 010 231 0610
sari.uljonen@isto.fi

Piia Tiainen

Kirjanpitäjä

Puh: 010 231 0610
piia.tiainen@isto.fi

Susanna Varis

Kirjanpitäjä

Puh: 010 231 0610
susanna.varis@isto.fi

Merja Matikainen

Kirjanpitäjä

Puh: 010 231 0610
merja.matikainen@isto.fi

Kaisa Kanniainen

Kirjanpitäjä

Puh: 010 2310 610
kaisa.kanniainen@isto.fi

henkilokunta

ISTO

ISTO Itä-Suomi Oy

Puh. 010 231 0610

0864416-9

ISTO Etelä-Karjala Oy

0826511-8

ISTO Etelä-Suomi Oy

2830044-3

ISTO Group Oy

2157160-3

aa

Design by Digitaali